• Tłoczony zawsze na świeżo
  Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
 • Bezpieczna dostawa
  Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
 • Hand made with
  Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.
100% natury
 • zestaw_wlosy_skora_olini_3
 • olej_kokosowy_olini_3
 • zestaw_wlosy_skora_olini_1
 • olej_z_wiesiołka_olini_3
 • zestaw_wlosy_skora_olini_2
 • zestaw_wlosy_skora_olini_3
 • olej_kokosowy_olini_3
 • zestaw_wlosy_skora_olini_1
 • olej_z_wiesiołka_olini_3
 • zestaw_wlosy_skora_olini_2

Na włosy i skórę

Zestaw Na włosy i skórę Olini został stworzony z myślą o osobach, które chcą zadbać stan swoich włosów i skóry. Zawiera produkty bogate w NNKT, które są sprzymierzeńcem kobiecego piękna. W skład zestawu wchodzą tłoczone na zimno oleje lniany, z wiesiołka oraz kokosowy. Wszystkie te produkty kupisz taniej w zestawie.
Cena: 74.90

Dostępność: Zestaw jest chwilowo niedostępny. Zapraszamy wkrótce.

Na świeżo Bez glutenu Vegan Dieta paleo

Zestaw Na włosy i skórę Olini

Zestaw Na włosy i skórę Olini został stworzony z myślą o osobach, które chcą zadbać stan swoich włosów i skóry. Zawiera produkty bogate w Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, które są sprzymierzeńcem kobiecego piękna.

 • Olej lniany Olini - 500 ml - tłoczony na zimno, nieoczyszczony i niefiltrowany, dzięki czemu zachowuje wysoką zawartość cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wyróżnia go wysoka zawartość kwasów omega-3 i omega-6.
 • Olej z wiesiołka Olini - 100 ml - tłoczony na zimno, nieoczyszczony olej z wiesiołka stanowi dobre źródło kwasu gamma-linolenowego (GLA) oraz kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6.
 • Olej kokosowy - 200 ml - świeży olej kokosowy Olini, tłoczony z najlepszej jakości kopry kokosowej z Indonezji to wielozadaniowy naturalny kosmetyk o pięknym, delikatnym zapachu orzecha kokosowego.

Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Warto zadbać o odpowiednią dietę i wybierać najlepszej jakości produkty.

Olej lniany charakteryzuje się wysoką zawartość tłuszczów nienasyconych w tym zawiera wysoką zawartość tłuszczów wielonienasyconych

Olej lniany charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów Omega-3. Zawiera aż 54,956 % kwasu alfa-linolenowego (ALA) w stosunku do innych kwasów tłuszczowych (Olej lniany zawiera co najmniej 0,6 g ALA na 100 g). Kwas alfa-linolenowy (ALA) korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2g ALA dziennie.

Kwas linolowy LA stanowi 15,559 % kwasów w oleju lnianym. Kwas linolowy korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10g LA dziennie.

Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (jedno i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi).

Warto wiedzieć

Termin przydatności do spożycia: Olej lniany 3 miesiące od daty wytłoczenia. Olej z wiesiołka 6 miesięcy od daty wytłoczenia. Olej kokosowy 12 miesięcy od wytłoczenia. Daty przydatności do spożycia znajdują się na etykiecie.

Przechowywanie: Olej lniany oraz z wiesiołka należy przechowywać w lodówce (w temperaturze około 4-10°C) zarówno przed jak i po otwarciu. Przeznaczony do spożywania wyłącznie na zimno. Olej kokosowy może być przechowywany w temperaturze pokojowej.

Dostępność: 2-5 dni roboczych. Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby nasze oleje nie spędzały w transporcie weekendów, tylko jak najszybciej docierały do Ciebie.

Kraj pochodzenia: Polska, Indonezja


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź potrzebujesz pomocy przy wyborze oleju zadzwoń na naszą infolinię: 693 222 687 lub napisz: sklep@olini.pl.

Na zimno Do gotowania Do pieczenia Do smażenia Kosmetyczne

Co mówią o nas klienci?

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Kami, dodano: 17 września 2019 | 21:24
sklep internetowy: Olini.pl
Polecam. Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.
Przeczytaj opinię
Nick: szybka i sprawna obsługa, a oleje jak zawsze najwyższej jakości, dodano: 17 września 2019 | 19:54
sklep internetowy: Olini.pl
Profesjonalna obsługa , szybka dostawa ,polecam zakupy w tym sklepie .
Przeczytaj opinię