• Tłoczony zawsze na świeżo
    Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
  • Bezpieczna dostawa
    Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
  • Hand made with
    Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.

Oleje Olini tłoczone są z pasją do zdrowia i miłością do najlepszego smaku :)

Zdjęcia z naszej olejarni. To tu powstaje najlepszy i najświeższy w Polsce 100% naturalny olej, zawsze na świeżo, zawsze na Wasze zamówienie, prosto do butelki:

Nasza olejarnia - tłoczymy zawsze na świeżo

ZAWSZE NAJLEPSZE ZIARNA

W Olini stawiamy przede wszystkim na wybór najlepszych surowców. Po wielu miesiącach prób wybraliśmy najlepsze polskie ziarna tak, by wydobyć z oleju maksimum smaku i pięknego, złotego koloru.

TŁOCZONE NA ZIMNO

Wszystkie oleje Olini są tłoczone na zimno, w temperaturze poniżej 40°C. Dzięki temu oleje nie tracą swoich naturalnych właściwości. Po wytłoczeniu olej przechowujemy w chłodni, gdzie następuje naturalna sedymentacja. Następnie przelewamy go zawsze do ciemnych butelek, żeby chronić jego cenne składniki przed działaniem światła słonecznego.

NATURALNIE – BEZ CHEMII

Oleje Olini wytwarzane są w 100% metodami naturalnymi. W procesie produkcji nie stosujemy żadnych chemicznych dodatków, ulepszaczy, konserwantów ani barwników. Wybieramy jedynie ziarna uprawiane bez pestycydów i sztucznych nawozów.

STAJEMY SIĘ CORAZ LEPSI

Z każdą partią naszych produktów podnosimy sobie poprzeczkę. Dokładnie sprawdzamy każdą partię ziaren, monitorujemy procesy produkcji i szukamy jeszcze lepszych rozwiązań surowcowych i technologicznych. W naszej olejarni tworzymy też nowe kombinacje smakowe, żeby jeszcze bardziej dostosować się do Waszych potrzeb.

Co mówią o nas klienci?

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Sylvia, dodano: 30 marca 2018 | 13:37
sklep internetowy: Olini.pl
Firma naprawdę rzetelna, doskonałe podejście do klienta. Olej według mnie dużo lepszy w ...
Przeczytaj opinię
Nick: Gosia, dodano: 28 marca 2018 | 19:49
sklep internetowy: Olini.pl
Otwieram paczki na blacie kuchennym i zawsze jestem bardzo ostrożna, nauczyło mnie tego ...
Przeczytaj opinię