• Tłoczony zawsze na świeżo
    Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
  • Bezpieczna dostawa
    Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
  • Hand made with
    Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.
Pyszności za 1 grosz!. Zrób zakupy za podaną kwotę i odbierz jedną z naszych pyszności za 1 GROSZ. Szczegóły promocji - kliknij tutaj.

Historie klientów

"Dla nas olej z wiesiołka jest dla córeczki, ale razem z Anusią olej pije cała rodzina. Walory smakowe sprawiają, że nie ma problemu z wypiciem łyżeczki oleju. Ja zauważyłam poprawę stanu skóry na twarzy i ogólnego nawilżenia. Olej z wiesiołka na stałe już zawitał do naszej lodówki"

"Olej z wiesiołka jest do wszystkiego, nie tylko do jedzenia. Jest niezastąpiony jako nawilżenie skóry głowy. Nie potrzebne kremy za milion monet, wystarczy dobry olej i życie jest o wiele lepsze"

"Zamówiłam na początek olej z wiesiołka oraz olej kokosowy. Wiesiołka przed chwilą piłam, jest pyszny! Przede wszystkim paczka przyszła szybko, super zapakowana, w pełni zabezpieczona. Polecam Olini, na pewno będę wracać po inne zakupy u Was. Dziękuję."

Co mówią o nas klienci?

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Wszystko sprawnie, smacznie i szybko,. POLECAM SERDECZNIE OLINI, dodano: 9 sierpnia 2020 | 22:12
sklep internetowy: Olini.pl
Profesjonalna obsługa, wszystko sprawnie na 5 !!!
Przeczytaj opinię
Nick: Ula, dodano: 8 sierpnia 2020 | 20:58
sklep internetowy: Olini.pl
Olini zawsze extra!
Przeczytaj opinię