• Tłoczony zawsze na świeżo
  Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
 • Bezpieczna dostawa
  Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
 • Hand made with
  Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.
100% natury
 • Zestaw Dla Kobiety Olini
 • Zestaw Dla Kobiety Olini

Zestaw Dla Kobiety Olini

Zestaw Dla Kobiety Olini to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety, która chce w naturalny sposób zadbać o zdrowie, a także piękne włosy i cerę. W jego skład wchodzą ulubione produkty naszych klientek.
Cena: 109.90

Dostępność: 2-3 dni robocze - tłoczymy na świeżo, na Twoje zamówienie

Zestaw Dla Kobiety Olini

Zestaw Dla Kobiety Olini to uniwersalny prezent dla każdej kobiety. W jego skład wchodzą produkty, które pomogą zadbać o zdrowie oraz piękne włosy i skórę.

Olej z wiesiołka 100 ml
Olej lniany 250 ml
Olej kokosowy 200 ml
Olej sezamowy 100 ml
Zakwas z kapusty 250 ml

Jest to dobry pomysł na prezent dla osoby, która chce w naturalny sposób zadbać o wewnętrzne i zewnętrzne piękno.

W skład zestawy wchodzi najbardziej "kobiecy olej", czyli olej z wiesiołka, bogaty w omega-3 olej lniany, pyszny i bogaty w siarkę zakwas z kapusty, a także olej sezamowy i kokosowy, które są wspaniałymi i uniwersalnymi kosmetykami.

Wszystkie oleje, który znajdziesz w zestawie wytłoczymy na Twoje zamówienie na zimno, w temperaturze nie wyższej niż 35°C. Niewielka skala produkcji oraz tłoczenie na świeżo sprawia, że oleje zachowują wszystkie wartości. 

  Warto wiedzieć

  Zestaw nie jest pakowany jak na prezent. Nasze produkty ze względu na bezpieczeństwo są pakowane w styropianowe termosy, które potem ściśle owijamy folią, że zapobiec ich uszkodzeniu.

  Termin przydatności do spożycia

  Wszystkie daty przydatności do spożycia znajdują się na etykietach produktów.

  PrzechowywanieOleje z wiesiołka, sezamowy i lniany, a także zakwas z kapusty należy przechowywać w lodówce (w temperaturze około 4-10°C) zarówno przed jak i po otwarciu. Przeznaczone do spożywania wyłącznie na zimno. Olej kokosowy można przechowywać w temperaturze pokojowej.

  Dostępność: Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby nasze produkty nie spędzały w transporcie weekendów, tylko jak najszybciej docierały do Ciebie.

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź potrzebujesz pomocy przy wyborze oleju zadzwoń na naszą infolinię: 693 222 687 lub napisz: sklep@olini.pl.

  Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

  Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

  Co mówią o nas klienci?

  Opineo.pl

  Opinie o nas

  Nick: Alicja, dodano: 10 grudnia 2019 | 15:32
  sklep internetowy: Olini.pl
  Wszystko super, wysyłka ekspresowa
  Przeczytaj opinię
  Nick: Joanna, dodano: 10 grudnia 2019 | 12:59
  sklep internetowy: Olini.pl
  Szybko, sprawnie, polecam
  Przeczytaj opinię