• Tłoczony zawsze na świeżo
  Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
 • Bezpieczna dostawa
  Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
 • Hand made with
  Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.
dostawa

Dostawa

Jak pakujemy i wysyłamy? 

Bezpieczny transport naszych produktów jest dla nas sprawą kluczową, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda butelka oleju dotarła do Was bezpiecznie i w optymalnych warunkach.

Nasze oleje tuż po wytłoczeniu trafiają na około 1-2 dni do chłodni, gdzie odbywa się naturalny proces sedymentacji, czyli opadania na dno osadu i klarowania się oleju. Gotowy do rozlania olej przelewamy do ciemnych butelek z grubego szkła, które mają za zadanie chronić cenną zawartość przed działaniem światła słonecznego i tlenu. Następnie butelki pakujemy w styropianowe termosy, które w czasie transportu pozwalają zachować odpowiednią temperaturę oraz zapobiegają stłuczeniu.

Koszty dostawy

 • powyżej 199 zł DOSTAWA JEST DARMOWA
 • 13,90 zł - wysyłka kurierem DHL lub DPD po dokonaniu przedpłaty (najczęściej wybierana opcja przez naszych klientów)
 • 16,90 zł - wysyłka kurierem DHL lub DPD za pobraniem

Ze względu na bezpieczeństwo termiczne paczek nie wysyłamy do Paczkomatów.

 • Wysyłka poza granice Polski - zamówienia zagraniczne wysyłamy kurierem DHL. Ceny przesyłki określone zostały na podstawie cennika kuriera dla paczek do 5 kg i do 10 kg.  

Wysyłamy do następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Portugalia, Szwecja, Słowacja, Łotwa, Wielkia Brytania, Włochy.

Jeśli Twojego kraju nie ma na liście prosimy o kontakt mailowy sklep@olini.pl w celu ustalenia sposobu oraz ceny wysyłki. 


Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące pakowania lub dostawy jesteśmy dla Ciebie pod adresem sklep@olini.pl, na czacie lub pod numerem telefonu 693 222 687.

Co mówią o nas klienci?

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Kurczaczysko, dodano: 15 listopada 2019 | 12:39
sklep internetowy: Olini.pl
Profesjonalnie
Przeczytaj opinię
Nick: Martyna, dodano: 15 listopada 2019 | 11:20
sklep internetowy: Olini.pl
Olej lniany rewelacyjny!
Przeczytaj opinię