• Tłoczony zawsze na świeżo
    Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
  • Bezpieczna dostawa
    Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
  • Hand made with
    Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.
dostawa

Dostawa


W trosce o najwyższą jakość naszego oleju bardzo dbamy o jego wysyłkę. Zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymali olej najwyższej jakości, którego właściwości nie ulegną zmianie podczas transportu. Oleje Olini są tłoczone na świeżo i wysyłane zawsze w styropianowych opakowaniach, które chronią butelkę przed uszkodzeniem, ciepłem i światłem słonecznym. Olej pomiędzy wytłoczeniem a wysyłką nie spędza nigdy więcej czasu niż 1-2 dni w naszej chłodni (podczas tego czasu zachodzi naturalny proces sedymentacji), a następnie jest przelewany do butelek, pakowany do styropianowego opakowania i wysyłany do klienta.KOSZTY DOSTAWY

13,90 zł - wysyłka kurierem DHL lub DPD po dokonaniu przedpłaty (najczęściej wybierana opcja przez naszych klientów)

16,90 zł - wysyłka kurierem DHL lub DPD za pobraniem

Wysyłka poza granice Polski - zamówienia zagraniczne wysyłamy kurierem DHL. Ceny przesyłki określone zostały na podstawie cennika kuriera dla paczek do 5 kg i do 10 kg.  

Wysyłamy do następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Portugalia, Szwecja, Słowacja, Łotwa, Wielkia Brytania, Włochy.

Jeśli Twojego kraju nie ma na liście prosimy o kontakt indywidualny sklep@olini.pl w celu ustalenia sposobu oraz ceny wysyłki.


JAK BĘDZIE ZAPAKOWANA TWOJA PACZKA?

Możecie być pewni, że nasze oleje są zawsze zapakowane w styropianowe opakowanie i odpowiednio zabezpieczone przed światłem, temperaturą i uszkodzeniami w transporcie. Dzięki temu zawsze trafi do Was świeżutki olej w idealnym stanie :)

MOŻE MASZ JESZCZE JAKIEŚ INNE PYTANIA O DOSTAWĘ?

Napisz do nas mejla na sklep@olini.pl, zadzwoń pod numer 693 222 687 lub napisz na czacie :)

Co mówią o nas klienci?

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Piotr, dodano: 14 grudnia 2018 | 09:57
sklep internetowy: Olini.pl
Wszystko perfekcyjnie, oleje świeżutkie i pachnące.
Przeczytaj opinię
Nick: Marta, dodano: 4 grudnia 2018 | 19:51
sklep internetowy: Olini.pl
Właśnie otrzymałam zamówione oleje, szybka obsługa, butelki super bezpiecznie zapakowane, ...
Przeczytaj opinię