• Tłoczony zawsze na świeżo
    Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
  • Bezpieczna dostawa
    Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
  • Hand made with
    Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.
dostawa

Dostawa


W trosce o najwyższą jakość naszego oleju bardzo dbamy o jego wysyłkę. Zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymali olej najwyższej jakości, którego właściwości nie ulegną zmianie podczas transportu. Oleje Olini zawsze są tłoczone na świeżo i wysyłane zawsze w styropianowych opakowaniach, które chronią butelkę przed uszkodzeniem, ciepłem i światłem słonecznym. Olej pomiędzy wytłoczeniem a wysyłką nie spędza nigdy więcej czasu niż 1-2 dni w naszej chłodni (podczas tego czasu zachodzi naturalny proces sedymentacji) a następnie jest przelewany do butelek, pakowany do styropianowego opakowania i wysyłany do klienta.KOSZTY DOSTAWY

- Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199 zł

- 13,90 zł - Wysyłka Kurierem DHL po dokonaniu przedpłaty (najczęściej wybierana opcja przez naszych klientów)

- 16,90 zł - Wysyłka Kurierem DHL za pobraniem

- Wysyłka zagraniczna - cena uzgadniana indywidualnie, jednak nigdy nieprzekraczająca 99 zł, mamy już doświadczenie w wysyłce naszych olejów do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji i innych krajów UEJAK BĘDZIE ZAPAKOWANA TWOJA PACZKA?

Możecie być pewni, że nasze oleje są zawsze zapakowane w styropianowe opakowanie i odpowiednio zabezpieczone przed światłem, temperaturą i uszkodzeniami w transporcie. Dzięki temu zawsze trafi do Was świeżutki olej w idealnym stanie :)

MOŻE MASZ JESZCZE JAKIEŚ INNE PYTANIA O DOSTAWĘ?

Napisz do nas mejla na sklep@olini.pl, zadzwoń pod numer 693 222 687 lub napisz na czacie :)

Co mówią o nas klienci?

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Baska, dodano: 18 czerwca 2018 | 18:08
sklep internetowy: Olini.pl
Po raz drugi zamowilam oleje. Jestem zachwycona. Dodaje je do kremow , balsamow skora po ...
Przeczytaj opinię
Nick: kupiłamolejzczarnuszki, dodano: 4 czerwca 2018 | 21:43
sklep internetowy: Olini.pl
Polecam:)
Przeczytaj opinię