• Tłoczony zawsze na świeżo
  Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
 • Bezpieczna dostawa
  Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
 • Hand made with
  Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.
Nasza olejarnia działa bez zmian. Tłoczymy, pakujemy i wysyłamy Wasze zamówienia zgodnie z planem. Więcej informacji o tym, jak działamy w tej wyjątkowej sytuacji znajdziesz tu - kliknij tutaj
dostawa

Dostawa

Jak pakujemy i wysyłamy? 

Bezpieczny transport naszych produktów jest dla nas sprawą kluczową, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda butelka oleju dotarła do Was bezpiecznie i w optymalnych warunkach.

Nasze oleje tuż po wytłoczeniu trafiają na około 1-2 dni do chłodni, gdzie odbywa się naturalny proces sedymentacji, czyli opadania na dno osadu i klarowania się oleju. Gotowy do rozlania olej przelewamy do ciemnych butelek z grubego szkła, które mają za zadanie chronić cenną zawartość przed działaniem światła słonecznego i tlenu. Następnie butelki pakujemy w styropianowe termosy, które w czasie transportu pozwalają zachować odpowiednią temperaturę oraz zapobiegają stłuczeniu.

Koszty dostawy

 • powyżej 199 zł DOSTAWA JEST DARMOWA (dotyczy przesyłek krajowych)
 • 13,90 zł - wysyłka kurierem DHL po dokonaniu przedpłaty (najczęściej wybierana opcja przez naszych klientów)
 • 13,90 zł - wysyłka kurierem DHL po dokonaniu przedpłaty do Punktów Odbioru, najpopularniejsze to Żabka, Biedronka, Kaufland, kioski Inmedio, Relay, 1minute i stacje Shell
 • 16,90 zł - wysyłka kurierem DHL za pobraniem

Ze względu na bezpieczeństwo termiczne paczek nie wysyłamy do Paczkomatów.

 • Wysyłka poza granice Polski - zamówienia zagraniczne wysyłamy kurierem DHL. Ceny przesyłki określone zostały na podstawie cennika kuriera dla paczek do 5 kg i do 10 kg.  

Wysyłamy do następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Portugalia, Szwecja, Słowacja, Łotwa, Wielka Brytania, Włochy.

Jeśli Twojego kraju nie ma na liście prosimy o kontakt mailowy sklep@olini.pl w celu ustalenia sposobu oraz ceny wysyłki. 


Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące pakowania lub dostawy jesteśmy dla Ciebie pod adresem sklep@olini.pl, na czacie lub pod numerem telefonu 693 222 687.

Co mówią o nas klienci?

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Sylwia, dodano: 3 kwietnia 2020 | 17:49
sklep internetowy: Olini.pl
Polecam zakupy w tym sklepie. Produkty super jakości!!!
Przeczytaj opinię
Nick: Monika, dodano: 3 kwietnia 2020 | 11:45
sklep internetowy: Olini.pl
Wszystko na wysokim poziomie. Produkty super
Przeczytaj opinię