• Tłoczony zawsze na świeżo
    Oleje Olini tłoczymy zawsze na świeżo, na zamówienie – nie stoją na półce czekając na zakup – dzięki temu zachowują maksimum zdrowych właściwości i smaku.
  • Bezpieczna dostawa
    Oleje wysyłamy w ciemnych butelkach, w styropianowych opakowaniach, w bezpiecznej temperaturze i chroniąc przed światłem.
  • Hand made with
    Jesteśmy małą rodzinną firmą, wszystko robimy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki oleju.
o-nas

O nas


Jesteśmy małą rodzinną olejarnią - nasze oleje tłoczymy sami, ręcznie, na małą skalę, dbając o jakość i każdy szczegół wykonania. Olejów Olini nie znajdziecie w masowych supermarketach: tłoczymy zawsze na świeżo z małych partii ziaren, dopiero na Wasze zamówienie, następnie starannie, bezpiecznie pakujemy i wysyłamy w świat - do Was.

Oleje Olini


NAJŚWIEŻSZE W POLSCE

Świeże oleje Olini tłoczymy dopiero za Wasze zamówienie - nie stoją na półce i nie czekają na zakup jak w tradycyjnych sklepach. Tłoczymy z niewielkich partii ziaren, które zamawiamy na bieżąco, dzięki czemu nasze oleje są tak świeże, smaczne i zawierają maksimum zdrowotnych właściwości. Kochacie je też za wyjątkowy smak i piękny kolor.


HAND MADE WITH LOVE

Jesteśmy małą rodzinną firmą i wszystko wykonujemy sami, ręcznie, dbając o jakość każdej butelki naszego oleju. Mała skala, świeżość, najlepsza możliwa jakość wszystkich produktów i filozofia slow food - to nas wyróżnia.

Prasa tłocząca Olini i olej lniany


100% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Ze względu na osobiste podejście, doskonałą jakość i świeżość olejów Olini, mamy coraz więcej stałych, powracających klientów. Kochacie markę Olini za rodzinność, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych olejów. Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, wspieramy i rozwiązujemy wszelkie problemy. 

Sprawdź nasze opinie tutaj.

NATURALNE Z POLSKICH ZIAREN

Oleje Olini powstają z najlepszych polskich ziaren (poza olejem kokosowym). Tłoczymy je zawsze na zimno, poniżej 40°C. Dzięki temu oleje nie tracą swoich najważniejszych naturalnych właściwości. Nasze oleje są nierafinowane, tłoczone bez żadnych ulepszaczy, barwników, konserwantów - 100% pysznej natury z ziaren.

Nasza olejarnia - tłoczymy zawsze na świeżo
Zdjęcia z naszej olejarni, tu powstaje najlepszy i najświeższy w Polsce 100% naturalny olej, zawsze na świeżo, zawsze na Wasze zamówienie.


BEZPIECZNA WYSYŁKA

Po wytłoczeniu nasze oleje przelewamy do ciemnych butelek, chroniąc je przed działaniem światła słonecznego. Następnie pakujemy je do styropianowych opakowań, co pomaga zachować bezpieczeństwo i odpowiednią temperaturę podczas transportu. Wysyłamy zamówienia od poniedziałku do czwartku, żeby mieć pewność, ze świeże oleje dotrą do Was już kolejnego dnia. Więcej na stronie dostawa.


NOWOCZESNY DESIGN

Żeby ułatwić wyszukiwanie najważniejszych informacji o właściwościach i zastosowaniach naszych olejów, stworzyliśmy przejrzysty, oparty na grafikach oraz przyjazny użytkownikowi sklep internetowy. 

Poza tym naszą wiedzą i pasją dzielimy się z Wami na naszym blogu OlejeNaZdrowie.plCo mówią o nas klienci?

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Xyz, dodano: 22 lipca 2019 | 08:36
sklep internetowy: Olini.pl
Olaje bardzo dobrze zabezpieczone, dotarły bardzo szybko.
Przeczytaj opinię
Nick: Sławek, dodano: 22 lipca 2019 | 07:50
sklep internetowy: Olini.pl
Procesjonalnie i szybko
Przeczytaj opinię